
Cur síos
Tá na soilse Xlamp® XQ - E ar fáil in dhá leagan: dlús ard agus déine ard. Cuireann an XQ - e ard -dlús faoi stiúir ar chumas monaróirí soilsithe méid agus costas iomlán a gcuid luminaires LED a laghdú go suntasach i gcomparáid le feidhmíocht cosúil le feidhmíocht 3.5 - mm, gan aschur lumen, éifeachtúlacht nó iontaofacht a íobairt. Déanann an teaglaim XQ - de shiméadracht optúil, dearadh comhsheasmhach ar fud na bhfoirmíochtaí go léir agus an lorg beag bídeach 1.6 mm x 1.6 mm simpliú déantúsaíochta agus dearaidh agus meascadh dathanna den scoth á sholáthar. Baineann an XQ nua - e ard-déine úsáid as dearadh nuálaíoch optúil nuálaíoch optamaithe chun an candela uasta a sheachadadh, go háirithe trí optaic thánaisteacha chúng.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse datha aonair |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | LEDS AMBER |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1616 (4040 méadrach) |
| Dath soilsithe: | PC ómra |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 80.6 lm |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.9 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3 W |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 1.6 mm x 1.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Xqeapla |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Airde: | 1.68 mm |
| Méid LED: | 1.6 mm x 1.6 mm x 1.68 mm |
| Fad: | 1.6 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Cineál Táirge: | Soilse datha aonair |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 2000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Xlamp |
| Cineál: | Soilse datha aonair |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| VR - Voltas droim ar ais: | 1 V |
| Leithead: | 1.6 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.014417 oz |
Clibeanna Te: XQEAPA-00-0000-000000901, CHINA XQEAPA-0000-000000901 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







