
Cur síos
Is flosc ard é luxeon 3030 2 d, te - Dath atá dírithe ar lár -chumhacht faoi stiúir. Cinntíonn HOT {- spriocdhíriú go bhfuil na LEDanna laistigh de sprioc datha ag coinníollacha iarratais - 85 céim. Ag baint úsáide as pacáistiú caighdeánach tionscail de réiteach astaire dromchla 3.0mm x 3.0mm agus 6V, tagann líne luxeon 3030 2 d i ngach CCT ANSI agus seachadann sé an éifeachtúlacht agus an iontaofacht a theastaíonn do mhargaí soilsithe laistigh agus lasmuigh.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 3030 |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 104 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 116 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 120 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 6 V |
| Rátáil Chumhachta: | 720 MW |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 0.66 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 2.6 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon 3030 2 d |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Lumileds |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 5000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.082453 oz |
Clibeanna Te: L130-5090003000X21, an tSín L130-5090003000X21 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:L130-3590003000W21
Next2:Lxml - pwc1-0100
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







