
Lxml - pwc1-0100
Soilse bána bán 4500K - 10000 K Sraith Rebel Luxeon
Cur síos
Tá líne bhán na soilse soilse ag baint le gach feidhmchlár soilsithe agus soilsithe. Soláthraíonn na codanna difreáilte flosc seo, cosúil le gach soilse reibiliúnach luxeon eile, cothabháil lumen is fearr an tionscail, iontaofacht agus solas bán ardchaighdeáin an tionscail a fhágann go bhfuil na soilse cumhachta is mó a úsáidtear go forleathan inniu
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | SMD |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 6500 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 100 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 céim |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 3 V |
| Rátáil Chumhachta: | 1 W |
| Fad: | 4.49 mm |
| Leithead: | 3.05 mm |
| Airde: | 1.98 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 135 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.55 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Soiléir |
| Sraith: | Reibiliúnach luxeon |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Lumileds |
| Méid LED: | 4.49 mm x 3.05 mm x 1.98 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | Lxml - pwci-0100 |
| Meáchan aonaid: | 0.003926 unsa |
Clibeanna Te: lxml - pwc1 {- 0100, an tSín LXML-PWC1-0100 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:L130-5090003000X21
Next2:L130-2280HE1400001
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







