
Cur síos
Is é atá i Luxeon V ná astaire ardchumhachta atá bunaithe ar scála sliseanna (CSP) atá deartha chun an flosc uasta a sheachadadh i lorg 4.0mm x 4.0mm. Tairgeann Luxeon V meascán uathúil d'éifeachtúlacht ard ag sruth ard tiomána le friotaíocht theirmeach an -íseal agus patrún radaíochta optamaithe chun tacú le dearaí daingneáin an chéad ghlúin eile. Ag tógáil ar láidreachtaí Teicneolaíocht CSP LUMILEDS (PSS) CSP, cuireann Luxeon V an cumas reatha tiomána is airde ina rang ar fáil.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1616 (4040 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 510 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 céim |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 1.4 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.84 V |
| Fad: | 4 mm |
| Leithead: | 4 mm |
| Airde: | 2.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 130 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 3.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon v |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Lumileds |
| Méid LED: | 4 mm x 4 mm x 2.7 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Luxeon v |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.013785 unsa |
Clibeanna Te: L1V1-577003V500000, an tSín L1V1-577003V500000 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:L130-5770003000X21
Next2:L130-3570003000X21
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







