
SST - 20-WDS-A120-L2571
Soilse bána bán 5700 K 65-CRI, SST-20 Sraith
Cur síos
Bheith
• Gile ard gile soilse bána le huas -aschur os cionn 1000 lm @ 3a, 85 céim.
• Dlús ard -lumen astaire monolithic, suas le 518 lm/mm2 (6500K), atá oiriúnach chun an éifeachtúlacht optúil a uasmhéadú in aschur ard -, feidhmchláir soilsithe criticiúla patrún bíoma.
• Uas -thiomáint sruth: 3 a
• Éifeachtúlacht luminous: typ . 206 lm/w @ 350 MA, 85 céim (6500K)
• Teocht Dath: 5000K, 5700K, 6500K
• Innéacs rindreála datha: min . 65, typ . 70
• Friotaíocht íseal teirmeach: 1.6 céim C/W
• Ansi - Busanna crómatachta comhoiriúnacha
• LM -80 10, sonraí tástála 000-hr atá ar fáil, cobhsaíocht den scoth TM-21 agus cobhsaíocht datha
• Ar fáil i 2 chumraíocht lorg sádrála
• Conair teirmeach iargúlta go leictreach
• Rátáil ESD 8 kV HBM in aghaidh ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS agus comhlíontach a bhaint amach
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Feistí luminus |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1414 (3535 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 530 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 65 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 1.5 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 3 V |
| Rátáil Chumhachta: | 10 W |
| Fad: | 3.45 mm |
| Leithead: | 3.45 mm |
| Airde: | 1.98 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Soiléir |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Feistí luminus |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.007230 oz |
Clibeanna Te: SST {- 20 - WDS-A120-L2571, an tSín SST-20-WDS-A120-L2571 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







