
Cur síos
GB CSHPM1.13 OSLON® SSL 150 Teaghlach Oslon SSL nua, níos airde, faoi stiúir le stóinseacht níos fearr, iontaofacht ard, saolré fada, friotaíocht theirmeach íseal. Aghaidh a thabhairt go foirfe ar iarratais a éilíonn ar ardéifeachtúlacht agus riachtanas fada saoil.
Iarratais
{- Ailtireacht
{- Soilsiú Ailtireachta / Gairdín (LED & LASER)
{- soilsiú leighis
{- teiripe grianghraf
Bheith ann
Pacáiste {-: Pacáiste ceirmeach SMT le lionsa silicone
- clóscríobh. Radaíocht: 150 céim
- ESD: 8 kv acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 43 lm
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 43 lm/w
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse datha aonair |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse gorm |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1212 (3030 méadrach) |
| Tonnfhad/teocht datha: | 470 nm |
| Dath soilsithe: | Faoi bhrón |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 41 lm |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.85 V |
| Rátáil Chumhachta: | 1 W |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.14 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | GB CSHPM1.13 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Airde: | 1.44 mm |
| Fad: | 3 mm |
| Déine Luminous: | 9.66 CD |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse datha aonair |
| 600 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Osló |
| Cineál: | Soilse datha aonair |
| Ag féachaint ar uillinn: | 150 deg |
| Leithead: | 3 mm |
| Cuid # ailiasanna: | Q65112A7904 |
Clibeanna Te: GB CSHPM1.13-HZKZ-35, CHINA GB CSHPM1.13-HZKZ-35 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







