
GW Daspa2.ec - HTJP-5F7G-1
Φv {= 39 ... 48 lm, 5700 k (má {= 100 ma)
Cur síos
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Ard - Éifeachtúlacht lár - cumhacht faoi stiúir le saolré fada freisin ag sruthanna arda agus teochtaí ard acomhal.
Feidhmithe
- Ailtireacht
- Soilsiú Ailtireachta / Gairdín (LED & LASER)
- soilsiú leighis
- Teiripe grianghraf
Bheith ann
- Pacáiste: Pacáiste SMT
- Typ. Radaíocht: 120 céim
- Teocht Dath: 2700K - 6500 k k
- CRI: 80 (min.), 83 (cló.), R9: 0 (min.)
-Cothabháil Lumen: Torthaí Tástála De réir IESNA LM-80 ar fáil
- ESD: 8 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
- Flux Luminous: typ . 37 lm @ 3000 k
- Éifeachtúlacht luminous: typ . 130 lm/w @ 3000 k
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1009 (2723 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 2700 K |
| Déine Luminous: | 10.1 CD |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 37 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 130 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 100 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.85 V |
| Rátáil Chumhachta: | 290 MW |
| Fad: | 2.6 mm |
| Leithead: | 2.2 mm |
| Airde: | 1.3 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 120 C |
| Sraith: | GW Daspa2.ec |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| 1200 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Oosconiq |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Cuid # ailiasanna: | Q65112A5414 |
Clibeanna Te: GW Daspa2.ec - htjp - 5f7g-1, an tSín GW Daspa2.ec-htjp-5f7G-1 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







