
GW pusra2.hw - s7t3-m6-1
Φ<_sub>P {= 4.95 ... 5.70 μmol/s (má {= 700 ma)
Cur síos
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW BRAND NUA, Uasghrádaithe Ard - faoi stiúir lenár dteicneolaíocht sliseanna is déanaí de chuid Osram agus giniúint nua lionsa optamaithe, ag seachadadh feidhmíocht an tionscail, stóinseacht níos fearr agus saolré fada. Le dearga ardéifeachtúlachta ar fáil i dtrí thonnfhad, cuireann an teaghlach cúig dhath ar fáil chun éascaíocht a dhéanamh ar dhearadh agus solúbthacht ard do gach riachtanas speictream gairneoireachta.
Feidhmithe
{- Talmhaíocht & Gairneoireacht
{- siamsaíocht
{- Soilsiú faoi dhíon
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste Epoxy SMD le lionsa silicone
- ESD: 8 kv acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
- clóscríobh. Radaíocht: 120 céim
{- flosc radanta ( @ 700ma): typ . 1168 MW @ 85 Céim (M3 Bin)
{- Éifeachtúlacht radanta ( @ 700mA): typ . 59.0% @ 85 céim (Bin M3)
{- Flox Photon ( @ 700ma): Typ . 5.15 μmol/s @ 85 Céim (Bin M3)
{- éifeachtúlacht flosc fótóin ( @ 700mA): typ . 2.60 μmol/j @ 85 céim (M3 bin)
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Dath soilsithe: | Bán |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 1123 MW |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.83 V |
| Rátáil Chumhachta: | 2 W |
| Fad: | 3.7 mm |
| Leithead: | 3.7 mm |
| Airde: | 2.37 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 3.7 mm x 1.62 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | P3737 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| 3000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Oosconiq |
| Cineál: | Ardchumhacht faoi stiúir |
| Cuid # ailiasanna: | Q65115A0343 |
Clibeanna Te: GW pusra2.hw - s7t3 - M6-1, an tSín GW Pusra2.HW-S7T3-M6-1 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







