
ELG-300-24A
Soláthairtí Cumhachta faoi stiúir 300W 24V 6.25-12.5A CC/CV iovo Adj/Pot
Cur síos
Is tiománaí faoi stiúir 300W é Sraith ELG-300 ina bhfuil mód voltais reatha agus tairiseach tairiseach agus feidhmíonn DeSianelg-300 ó 100 ~ 305VAC agus cuireann sé feidhmchlár mód CV nó CC ar fáil. A bhuíochas leis an ard -éifeachtúlacht suas le 94%, leis an bhfear gan ghá, is féidir an teocht chomhthimpeallach a oibriú ar feadh -40 céim ~ +85 'teocht an cháis faoi chomhiompar aeir saor in aisce. Ligeann dearadh na tithíochta miotail agus an IP67 Ingress Protectevel don tsraith seo a bheith oiriúnach d'iarratais laistigh agus lasmuigh. Ina theannta sin, is féidir leis an gcumas nuálaíoch an tsraith seo an tsraith seo a chur in iúl go hiontaofa ar na soilse do gach cineál timpeallachta i mbeagnach aon spotaí a d'fhéadfadh luminaires LED a shuiteáil ar fud an domhain, chun an tsolúbthacht optamach a sholáthar don chóras soilsithe LED.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta faoi stiúir |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Mód Oibríochta: | CV + CC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 12.5 A |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 24 VDC |
| Cumhacht aschuir: | 300 W |
| Voltas Ionchuir: | 100 VAC go 305 VAC, 142 VDC go 431 VDC |
| Dimming: | Gan dimming |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Stíl gléasta: | Fonnadh mount |
| Fad: | 246 mm (9.685 isteach) |
| Leithead: | 77 mm (3.031 isteach) |
| Airde: | 39.5 mm (1.555 isteach) |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Sraith: | ELG-300 |
| Rátáil IP: | IP67 |
| Branda: | Meán maith |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Raon teochta oibriúcháin: | {- 40 c go + 85 c |
| Táirge: | Soláthairtí cumhachta faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta faoi stiúir |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 9 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Meáchan aonaid: | 3.197 lb. |
Clibeanna Te: ELG-300-24A, an tSín ELG-300-24A Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







