
HLG-320H-24A
Soláthairtí Cumhachta faoi stiúir 320.2W 24V 13.34A IP65 Adj W/Intrl Pot
Cur síos
Is tiománaí faoi stiúir 320W AC/DC é an tsraith HLG-320H ina bhfuil an voltas tairiseach dé-mhód agus aschur leanúnach. Feidhmíonn HLG-320H ó 90 ~ 305VAC agus cuireann sé samhlacha ar fáil le voltas rátaithe éagsúla idir 12V agus 54V. A bhuíochas leis an ardéifeachtúlacht suas le 94%, leis an dearadh gan stad, is féidir an tsraith iomlán a oibriú le haghaidh -40 'céim ~ {+90' c. Ligeann dearadh tithíochta miotail agus LP67/p65 leibhéal cosanta sa tsraith seo chun feidhmchláir laistigh agus lasmuigh a chur in oiriúint. Tá HLG-320HIS feistithe le roghanna éagsúla feidhme, amhail modheolaíochtaí dimming, chun an dearadh is fearr a sholáthar don chóras soilsithe LED.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta faoi stiúir |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Mód Oibríochta: | CV + CC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 13.34 A |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 24 VDC |
| Cumhacht aschuir: | 320.2 W |
| Voltas Ionchuir: | 90 VAC go 305 VAC, 127 VDC go 431 VDC |
| Dimming: | Le dimming |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Stíl gléasta: | Fonnadh mount |
| Fad: | 225.2 mm (8.866 isteach) |
| Leithead: | 90 mm (3.543 isteach) |
| Airde: | 43.8 mm (1.724 isteach) |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Caighdeán: | Súp |
| Sraith: | HLG-320H |
| Rátáil IP: | IP65 |
| Branda: | Meán maith |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta faoi stiúir |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 8 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| TradEname: | Sraith HLG |
| Meáchan aonaid: | 4.145 lb. |
Clibeanna Te: HLG-320H-24A, an tSín HLG-320H-24A Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







